?

Log in

No account? Create an account
Вся сучасна Україна в двох посиланнях. На кілька днів через переклад… - VJ — LiveJournal [entries|archive|friends|userinfo]
VJ

[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[листопад. 8-е, 2015|01:56 am]
VJ
Вся сучасна Україна в двох посиланнях.

На кілька днів через переклад випав з подій в країні - повернувся, погортав ФБ і бачу, що у народу важливіше справи за історію з пляшкою не залишилось, все настільки добре, що тепер головні ньюсмейкери - новий, але вже кваліфікований політичний хвойдун, який гепнув пляшкою по голову стару патентовану політичну хвойду. При цьому обоє за своїми вчинками, словами і переконаннями заслуговують тільки на місце прибиральників на вокзалі, а не на мандат нардепа - що вкотре доводить прогнилість української виборчої системи, яку януковичівський міністр економіки Порошенко довів до маразму. Ну то я вам підкину два посилання, щоб ви зрозуміли, наскільки це все мізерно, щоб обговорювати і турбуватись.

Ось - досьє на Сергія Хортіва, члена Оппоблоку. Зауважу, досьє на сайті "Міротворєц", яке, як стверджує СБУ, ГПУ та МВС, постійно моніториться ними на предмет пошуку ворогів України. Цитую:
----------
Участвовал в блокировании украинской техники 22 мая в Рубежном, когда боевики из-за спин мирных жителей расстреляли наших солдат, в результате чего погибло несколько бойцов из Житомира. До сих пор поддерживает ЛНР и выступает за Россию, проживая в освобожденном от террористов городе Рубежное. В разговорах с приближёнными, убеждает что скоро придёт раша и заживем все «по людски».
(с)https://psb4ukr.org/criminal/xortiv-sergej-ivanovich/
----------
А ось - сайт ЦВК, який достовірно підтверджує, що Хортів Сергій Іванович настільки кришталево чиста перед українським законом людина, що не лише не вартий 500 сбушників, а й навіть місцевого відділку - бо зміг податись на вибори, спокійно зареєструватись і виграти місце міського голови з переконливим результатом в 67% голосів "за".
(с)http://www.cvk.gov.ua/wvm2015/pvm048pt001f01=100pt005f01=0pid102=2192pf7691=2192rej=0.html

Якщо хтось вважає, що є якийсь факт, котрий може виступити більш переконливим портретом ситуації, в якій ми всі, всією країною, опинились станом на сьогоднішній день - із зацікавленістю з ним ознайомлюсь.

На цьому у мене все.
ПосиланняВідповісти

Comments:
[User Picture]From: pan_baklazhan
2015-11-08 02:39 pm (UTC)
Факт, який може все пояснити - тотальна байдужість. Хом"ячкова реакція на поточні події в соцмережах не відображає реальних настроїв в суспільстві, домінуючий з яких - апатія, байдужість.

І мені дуже смішно, коли підняли хвилю обурення проти слабої участі населення в виборах. Наче ті, хто не прийшли, могли б обрати таааку класну владу. Та радіти треба, що половина населення не ходить на вибори, бо такого б понавибирала...
(Відповісти) (Thread)
From: 22he_travnya
2015-11-11 04:08 am (UTC)
новий, але вже кваліфікований політичний хвойдун, який гепнув пляшкою по голову стару патентовану політичну хвойду. При цьому обоє за своїми вчинками, словами і переконаннями заслуговують тільки на місце прибиральників на вокзалі (c) vjn

А командування добробатом "Миротворець" влітку 2014го не заслуговує на повагу ?
(Відповісти) (Thread)
[User Picture]From: vjn
2015-11-11 06:33 am (UTC)
А якщо він когось згвалтує - Ви те саме скажете?
(Відповісти) (Parent) (Thread)