VJ (vjn) wrote,
VJ
vjn

Вся сучасна Україна в двох посиланнях.

На кілька днів через переклад випав з подій в країні - повернувся, погортав ФБ і бачу, що у народу важливіше справи за історію з пляшкою не залишилось, все настільки добре, що тепер головні ньюсмейкери - новий, але вже кваліфікований політичний хвойдун, який гепнув пляшкою по голову стару патентовану політичну хвойду. При цьому обоє за своїми вчинками, словами і переконаннями заслуговують тільки на місце прибиральників на вокзалі, а не на мандат нардепа - що вкотре доводить прогнилість української виборчої системи, яку януковичівський міністр економіки Порошенко довів до маразму. Ну то я вам підкину два посилання, щоб ви зрозуміли, наскільки це все мізерно, щоб обговорювати і турбуватись.

Ось - досьє на Сергія Хортіва, члена Оппоблоку. Зауважу, досьє на сайті "Міротворєц", яке, як стверджує СБУ, ГПУ та МВС, постійно моніториться ними на предмет пошуку ворогів України. Цитую:
----------
Участвовал в блокировании украинской техники 22 мая в Рубежном, когда боевики из-за спин мирных жителей расстреляли наших солдат, в результате чего погибло несколько бойцов из Житомира. До сих пор поддерживает ЛНР и выступает за Россию, проживая в освобожденном от террористов городе Рубежное. В разговорах с приближёнными, убеждает что скоро придёт раша и заживем все «по людски».
(с)https://psb4ukr.org/criminal/xortiv-sergej-ivanovich/
----------
А ось - сайт ЦВК, який достовірно підтверджує, що Хортів Сергій Іванович настільки кришталево чиста перед українським законом людина, що не лише не вартий 500 сбушників, а й навіть місцевого відділку - бо зміг податись на вибори, спокійно зареєструватись і виграти місце міського голови з переконливим результатом в 67% голосів "за".
(с)http://www.cvk.gov.ua/wvm2015/pvm048pt001f01=100pt005f01=0pid102=2192pf7691=2192rej=0.html

Якщо хтось вважає, що є якийсь факт, котрий може виступити більш переконливим портретом ситуації, в якій ми всі, всією країною, опинились станом на сьогоднішній день - із зацікавленістю з ним ознайомлюсь.

На цьому у мене все.
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments