?

Log in

No account? Create an account
Український Тиждень - VJ [entries|archive|friends|userinfo]
VJ

[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Український Тиждень [листопад. 10-е, 2007|08:03 am]
VJ
Вчора купив другий номер нового українського журналу " Український Тиждень" - попри запевнення в широкій рекламі я її жодного разу не бачив і дізнався про нього з ЖЖ.
Дуже схожий на "Новинар", навіть розташування розділів таке саме, не знаю, може це такий стандарт для журналів. Головна відмінність видна відразу - він при майже такій самій ціні товщий - 82 сторінки проти 68 у "Новинаря". Теж дуже цікавий, тому буду тепер купувати обидва :)
Перше, що не сподобалось - щось забагато помилок. На половині журналу зустрів штук п'ять. Після кількарічної допомоги батькам у перевірці диктантів та потім роботи деякий час на типографії коректором мене на них смикає.
Друге - в статті про ріст продажів автомобілів знову написали про три "головні" причини: кредитна політика, збирання авто в Україні та високе мито на іномарки, і жодним словом не згадали справді найголовнішу - повністю знищену в державі структуру державного громадського транспорту. Кому б потрібні були ті машини, якби автобуси та тролейбуси в Києві ходили кожні п'ять хвилин.
Третє - кіно знову майже не охоплене. В "Новинарі" на нього відведено два-три абзаци, в "Тижні" - половина сторінки.
Все інше тільки потішило.
ПосиланняВідповісти

Comments:
[User Picture]From: est_
2007-11-10 07:04 am (UTC)
Я теж вперше вчора купив. Навскидку теж саме, що Новинар. Дочитав десь на 3/5, сьогодні вже буду завершувати. Помилок не побачив, хоча в інших місцях наче помічаю, може, там іще більше. Купляти може й буду надалі, але три журнали однакових це вже майже занадто нмд.
(Відповісти) (Thread)
[User Picture]From: vjn
2007-11-10 07:16 am (UTC)
А третій який?
Що поробиш, у нас в країні все насичується поступово :) Згодом може і до інших тем руки дійдуть. Я ще бачив якось рекламу україномовного журналу "про кіно та телебачення", щоправда там, здається, про телебачення набагато більше, аніж про кіно, але як знайду, тоді побачу.
(Відповісти) (Parent) (Thread)
[User Picture]From: est_
2007-11-10 07:25 am (UTC)
Третій Главред.
Про кіно - може Телекритика чи Телесіті, вони наче щомісячники, але в реалі я їх жодного разу не бачив.
(Відповісти) (Parent) (Thread)
[User Picture]From: vjn
2007-11-10 07:31 am (UTC)
Главред я сюди б не додавав - я його раз придбав, погортав і викинув, бо там нічого цікавого не знайшлося. То взагалі якась дивна потороч, у нього навіть назва російська залишилась.
(Відповісти) (Parent) (Thread)
[User Picture]From: est_
2007-11-10 08:45 am (UTC)
Ну так, зараз Главред Новинарю програє, але коли він з'явився, тоді останнього ще не було, то з того часу я його й продовжую стихійно читати, а потім, дай Боже, буде конкуренція, то хто зна.
(Відповісти) (Parent) (Thread)
From: ex_pamerast
2007-11-10 09:14 am (UTC)
Гадаю, справжня конкуренція на ринку україномовних журналів це, коли з'явиться журнал, що обстоюватиме позицію Партії Регіонів :)
(Відповісти) (Parent) (Thread)
[User Picture]From: nahtigal
2007-11-10 11:29 am (UTC)
Щодо авто: Ви не праві. Авто користується великим попитом навіть там, де з громадським транспортом все більш ніж ОК.
(Відповісти) (Thread)
[User Picture]From: vjn
2007-11-10 11:33 am (UTC)
Це де, якщо не секрет? :) Я в Україні в таких місцях не бував.
(Відповісти) (Parent) (Thread)