VJ (vjn) wrote,
VJ
vjn

Український Тиждень

Вчора купив другий номер нового українського журналу " Український Тиждень" - попри запевнення в широкій рекламі я її жодного разу не бачив і дізнався про нього з ЖЖ.
Дуже схожий на "Новинар", навіть розташування розділів таке саме, не знаю, може це такий стандарт для журналів. Головна відмінність видна відразу - він при майже такій самій ціні товщий - 82 сторінки проти 68 у "Новинаря". Теж дуже цікавий, тому буду тепер купувати обидва :)
Перше, що не сподобалось - щось забагато помилок. На половині журналу зустрів штук п'ять. Після кількарічної допомоги батькам у перевірці диктантів та потім роботи деякий час на типографії коректором мене на них смикає.
Друге - в статті про ріст продажів автомобілів знову написали про три "головні" причини: кредитна політика, збирання авто в Україні та високе мито на іномарки, і жодним словом не згадали справді найголовнішу - повністю знищену в державі структуру державного громадського транспорту. Кому б потрібні були ті машини, якби автобуси та тролейбуси в Києві ходили кожні п'ять хвилин.
Третє - кіно знову майже не охоплене. В "Новинарі" на нього відведено два-три абзаци, в "Тижні" - половина сторінки.
Все інше тільки потішило.
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 8 comments