?

Log in

No account? Create an account
Угода та московитська брехня. - VJ [entries|archive|friends|userinfo]
VJ

[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Угода та московитська брехня. [грудень. 2-е, 2013|11:06 pm]
VJ
Попросили аналіз статті "Україні вже винесений смертний вирок" на "Ехо Москви", об яку, не зважаючи на її більш ніж піврічну давнину, виявляється досі ламаються списи і яка, схоже, є головним і єдиним аргументом руспатів у війні за втягування України до Митного Союзу.

Ну от десь так воно так виглядає.

===проект соглашения Украины с ЕС о Зоне свободной торговли (ЗСТ), который украинские политики и политологи с тупым упорством именуют «договором об Ассоциации»

Насправді угода таки називається "УГОДА ПРО АСОЦІАЦІЮ МІЖ УКРАЇНОЮ, З ОДНІЄЇ СТОРОНИ, ТА ЄВРОПЕЙСЬКИМ СОЮЗОМ З ІНШОЇ СТОРОНИ".(с)
Автор - баран навіть в такій дрібниці, баран тупий і упертий. До того ж брехло з першого абзацу.

===осиливших девятисот страничный документ – на Украине единицы

Вже давно тисячі.

===В указанный Совет войдут 28 представителей Евросоюза и 1 (!) представитель Украины.

Рада асоціації складається з членів Уряду України, з одного боку, та членів Ради Європейського Союзу та членів Європейської Комісії, з іншого боку. (с)стаття 462 Угоди
Автор не може не збрехати навіть в найочевидніших місцях.

===закрывать или не закрывать

Це в будь-якому разі вирішує Україна
І якщо завод труїть громадян України - то він має бути закритий, це вже почали допетрувати навіть самі громадяни України, котрі почали повставати проти шкідливих виробництв наших олігархиків.

===запрещено будет экспортировать газ и электроэнергию по ценам, выше внутренних

"Сторони зобов’язуються визначати ціни на постачання газу та електроенергії для промислових споживачів виключно на основі попиту та пропозиції."
"На часткову відміну пункту 1 цієї статті, Сторони можуть встановити в загальних економічних інтересах зобов’язання стосовно ціни на постачання газу і електроенергії"
"Сторони гарантують, що таке зобов’язання буде чітко визначеним, прозорим, пропорційним, недискримінаційним, таким, що піддається перевірці та з обмеженим терміном дії."
"Якщо ціна, за якою продаються газ та електроенергія на внутрішньому ринку, регулюється, то Сторона забезпечує, щоб методологія, яка визначає розрахунок регульованої ціни, була опублікована до набрання чинності регульованою ціною."
(с)ст 269 Угоди

Таким чином "заборона" - маячня журналіста.
Можна продавати на експорт за вільною ціною.
Можна навіть на внутрішньому ринку продавати за зменшеною ціною - але механізм розрахунку такої ціни має бути чесним, прозорим, недискримінаційним (по п'ять копійок компанії Саші-стоматолога та по сорок копійок - компанії австрійського пана Петера) та опублікованим до вступу в дію такої ціни.
Жодних заборон - виключно встановлення "правил гри" обов'язкових для всіх. Втім, це призначення всієї угоди в цілому.

===Если в последние годы Украина экспортировала в Европу 3 млн. т. пшеничного зерна

За 2012 рік експортовано до Європи 1.5 млн тон пшениці.
За 2011 рік - 1.4 млн, за 2010 - 1 млн.
У автора запалення брехливої ділянки мозку. Якщо він є, звісно.
Більше того, квота стосується лише м'яких сортів пшениці. Якщо почнемо нормально вирощувати тверді - будемо торгувати, скільки влізе. Але не почнемо, бо м'які для наших агроолігархів вигідніші. Тому українці з хоч трохи притомним прибутком змушені купувати спагетті виробництва Італії.

Найцікавіший момент в нашій торгівлі зерном з ЄС - до 90% цього зерна загрібає Іспанія. Різні джерела кажуть різне - одні пишуть, що іспанці беруть наше зерно, котре за якістю куди ближче до фуражного, аніж до пекарського, щоб гнати з нього спирт, інші - що вони перепродують його далі до Африки, яка від них через невелику протоку. Підозрюю, що сама ЄС з Іспанією в цьому питанні вдіяти нічого не може - вирішила хоч так їй руки викрутити.

===теперь поставки пшеницы в ЕС будут ограничены одним миллионом.

Тарифна квота обмежує не поставки, а безмитну кількість поставок - при її перевищенні просто починає діяти мито.

===Из 300 тыс. т. сахара, которые Украина способна продавать Евросоюзу, ей будет позволено поставлять в 10 раз меньше!

Брехло-журналіст моментально перейшов з "продавали, а тепер" на "виробляємо, а тепер". Звісно, бо за 2012 рік ми продали до ЄС лише 2500 тон цукру - логічний результат більш високої собівартості бурякового цукру порівняно з тростинним. Так що квоту в 30 тисяч нам ще дуже довго не вибрати.

===Соглашение о ЗТС выметет с наших базарчиков

І давно час.
Дев'яності вже пройшли, досить їсти невідомо що невідомо як приготоване.
Наївні байки міських жителів про "домашнє і тому якісне, як для себе" залишу без коментарів - хай продають лохам, поки ще можуть. Про м'ясце від свинок з аскаридами та молочко від корів з позитивним результатом туберкулінового тесту, про сальце від свинок, які мали ось-ось здохнути і їх швидко дорізали та інші дива приватного виробництва - якось іншим разом.

===«Директива по общему каталогу сортов сельскохозяйственных видов растений»

"Загальний каталог сортів" стосується виключно країн-членів ЄС. Угодою по рослинам передбачене лише одне - захист прав власників патентів.
Я вже промовчу про віднесення телячої вирізки до рослин - у автора запалення брехні перейшло в критичну фазу.

===не отыскать продукты с привычным уже штампом «Без ГМО». Рекомендации Еврокомиссии гарантируют «сосуществование

Хвороба мозку автора доходить до ракової стадії - гарантії співіснування чомусь ув'язані з відсутністю співіснування в попередній фразі.

===В тендерах на снабжение силовых структур обязательно участие фирм из ЕС.

Звісно, нічого подібного в угоді нема. Більше того, там є таке: "Жодне з положень цієї Угоди не можна тлумачити як таке, що не дозволяє будь-якій Стороні вживати будь-які із вказаних нижче заходів,
які ця Сторона вважає необхідними для захисту принципових інтересів власної безпеки і пов’язані із виробництвом зброї".(с)стаття 143 Угоди

=== предусматривает ликвидацию государственного статуса «Укрзалізниці»

Стаття 136 угоди передбачає, що питання транспорту будуть визначені "в майбутньому" додатковими угодами. Крапка. Вся інша маячня - плід хворої уяви автора.
Імплементація директиви 91/440, яка є в переліку, стосується не "ліквідації державного статусу", а ліквідації монопольного статусу "Укрзалізниці". Одним з ознак є доступ на залізничні шляхи приватних потягів - як це вже зроблено в тій же Росії. Всі інші питання стосуються безпеки - приведення до ладу теорії та практики перевезень, ліцензування, перевірок і всього іншого. Одним словом - наведення порядку.

===И у всех далеко не по одной колесной паре!

Хворий мозок автора не в змозі, вочевидь, усвідомити таку просту штуку, як наявність в "клятій Європі" аж трьох стандартів колій - більш розповсюджена "європейська" в 1435 мм, унікальна "іберійська" в 1676 мм в Іспанії та Португалії, та "російська" двох типів - на 1524 мм в Фінляндії і Естонії та на 1520 мм в Латвії і Литві. І всі спокійно співіснують в рамках чинних директив ЄС, які авторові не прийшло в голову відкрити.

===некогда процветающий Евросоюз, по признанию спикера Европарламента Мартина Шульца, уже год как является банкротом

Фраза Шульца, на яку із задоволенням самозадовільняються руспати, була всього-лише дипломатичним ходом в боротьбі за прийняття довгострокового бюджету. Гадаю, він сам досі не в курсі, що вона стала медом на душу тих, хто не хоче розбиратись в економіці ЄС, але залюбки потішиться з хоч якихось "поганих" новин.

===добивая украинскую швейную промышленность

Чергова страшилка, вочевидь розрахована на росіян.
Насправді українська легкова промисловість давно або померла (в радянському її варіанті), або шиє "на експорт", оскільки ціна її речей мало співмірна з гаманцями пересічного українця, котрий вдягається в індонезійські джинси. Таким чином обом її варіантам секонд-хенд ніяк не загрожує.

===В течение 4-5 лет

Брехня - найшвидші норми пропонується задіяти вже з першого січня 2015 року, а найдовші розраховані на вісім років і більше.

===весь корпус европейских стандартов в качестве национальных Это более 20 тыс. стандартов – от расположения лампочек, розеток, вида дорожных знаков и «зебр» на переходе до шага резьбы гаек и болтов.

Знову ж таки брехня.
Норми, які потрібно прийняти, перелічені в додатках 27-43 до Угоди.
Кожен бажаючий може перевірити, наскільки далеко зайшла маячня автора.
Відповідно фрази типу "ни одно украинское предприятие не сможет поставлять продукцию в Таможенный союз" - повний ідіотизм. Ну, звісно, якщо він не враховує такий бар'єр, як Омельченко - коли канцерогени знаходять навіть в какао, то з такою країною в принципі торгувати не хочеться.

===«Директива по структуре требований дизайна в соответствии с экологическими принципами регулирования энергии при использовании материалов. В соответствии с ней украинский кирпич ценой

Норми екодизайну стосуються:
- режиму "стендбай" у побутової та офісної техніки
- флуоресцентних та побутових ламп
- декодерів для ТБ
(с)додаток 27 "Енергетична ефективність"
Все. Крапка. Хворі фантазії про виробництво цегли можна віднести хіба що на русоімперастність мозку автора.

===ни слова

о регламенте работы надгосударственных органов

Воно й логічно - жодного "наддержавного" органу в Угоді не існує.
Є рада асоціації, але вона жодним чином не наддержавна, це все ж таки не Митний Союз.

===оспорить выводы «европейских братьев» Украина не имеет права, ибо, согласно статье 475

Очевидна дурня.
По-перше оскарження і вирішення суперечок - це вагомий розділ 14, в якому передбачені навіть такі штуки, як посередництво і третейська група.
По-друге - стаття 475 стосується моніторингу змін законодавства.
По-третє - таких слів в ній нема. Оскільки стаття стосується моніторингу імплементації законодавства та винесенню рекомендацій щодо нього, якихось суперечок тут в принципі бути не може.

===приведет все законодательство в соответствие с юридическими актами ЕС любой вновь принятый документ должен быть немедленно имплементирован

Яскравий приклад брехні в кожному слові.
По-перше Угодою чітко прописуються сфери, в яких законодавство має бути узгоджене. Нічого більше того, тим паче нічого про майбутні акти, там нема ні слова. З огляду на конкретику розглянутих питань тема узгодження законодавства прописана окремо в кожному розділі, окремо по кожній темі Угоди.
По-друге - проекту узгодження законодавства України з європейським через місяць виповниться 10 років. (Про Загальнодержавну програму адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу: Верховна Рада України; Закон, Програма, Перелік від 18.03.2004 № 1629-IV)
По-третє - узгодження не означає "копіювання". Узгодження - це приведення двох законодавств до єдиних термінів та принципів, щоб два закони, наприклад, розуміли під терміном "фізична особа" одне й те саме. А що вже ця фізична особа матиме в кожному законодавстві - то персональна справа кожного законодавства.

===одна сторона наделяется исключительно правами, а другая – только обязательствами

Те, що ЄС має за Угодою хоча б і такі зобов'язання, як обнулення мит - це ми тихо пропустили.

Одним словом - типовий набір російської брехні. Судячи по всьому - ноги ростуть з "Українського вибору".

Виправляйте, якщо де помилився.

ПосиланняВідповісти

Comments:
[User Picture]From: golub4ik
2013-12-04 09:55 am (UTC)
Браво! Спасибо.
(Відповісти) (Thread)
[User Picture]From: slavatrush
2013-12-04 11:37 am (UTC)
эм... а за что браво-то?
(Відповісти) (Parent) (Thread)
[User Picture]From: golub4ik
2013-12-04 12:06 pm (UTC)
Фон постов в ЖЖ сегодня таков, что создается впечатление, будто нет среди блоггеров здравомыслящих. (По крайней мере именно сегодня десяток невменяемых постов прочел).
Вот и восхитился текстом автора.
(Відповісти) (Parent) (Thread)
[User Picture]From: slavatrush
2013-12-04 12:23 pm (UTC)
так я собственно и спросил - чем там восхищаться-то? хамством? ну этим обычно не особо восхищаются
по сути, НИКТО (!!!!!!) из майданщиков так и не объяснил внятно, что именно даёт подписание документа об ассоциации с ЕС (в контексте - что мешает Украине сделать то же самое без подписания).
т.е. получается бессмертное "я дерусь просто потому что дерусь"(с)
(Відповісти) (Parent) (Thread)
[User Picture]From: vjn
2013-12-04 12:28 pm (UTC)
===что именно даёт подписание документа об ассоциации с ЕС

Уже разжёвывали по сто раз - и просто, и сложно, и общим текстом, и в деталях. Но россиянам всё традиционно не просто не доходит - они в упор этого не видят и каждый раз возникают с очередным "никто не объяснил"
Что тут поделать, это, видать, уже диагноз - тут то ли к окулисту, то ли к психоаналитику.

===что мешает Украине сделать то же самое без подписания

Что мешает сделать что? Пошлины ЕС обнулить?
Гениальный вопрос, без сомнения.
(Відповісти) (Parent) (Thread)
[User Picture]From: slavatrush
2013-12-04 03:43 pm (UTC)
"Уже разжёвывали по сто раз"
ну так дайте линк на разжёвывание. Пока что видно только желание продаться подороже, выбив из ЕС много миллиардов субсидий

"Что мешает сделать что?"
Да что угодно. Например, построить своим трудом конкурентоспособную экономику
(Відповісти) (Parent) (Thread)
[User Picture]From: vjn
2013-12-04 05:36 pm (UTC)
===выбив из ЕС много миллиардов субсидий

в договоре ни о каких субсидиях речь не идёт

===ну так дайте линк на разжёвывание.

http://news.liga.net/articles/politics/869219-proekt_soglasheniya_ob_assotsiatsii_ukraina_es_10_klyuchevykh_polozheniy.htm

Edited at 2013-12-04 20:41 (UTC)
(Відповісти) (Parent) (Thread)
[User Picture]From: slavatrush
2013-12-05 05:42 am (UTC)
"в договоре ни о каких субсидиях речь не идёт"
в договоре - нет. вот только подписывать его без субсидий не хотят))))))))

P.S. линк посмотрел. не увидел ровно ничего, что требовало бы для реализации именно подписания договора. разве что пункт Информирование в данном контексте имеет смысл, но его необязательность сама по себе говорит о том, что и это можно реализовать без договора.
(Відповісти) (Parent) (Thread)
[User Picture]From: golub4ik
2013-12-04 12:41 pm (UTC)
Во-первых (и это очень важно): сейчас (после ночи 30.11) люди стоят против власти, а не против неподписания СА.

Во-вторых: без подписания никаких перемен не произойдет - в чем выгода олигархам вкладывать деньги в модернизацию производства? Можно продолжать производить говно среднего качества и кормить народ своей страны и соседнего ТС. С подписанием начнется конкуренция. Конкуренция в любой сфере - это хорошо (надеюсь не нужно объяснять?) и нашим производителям прийдется с Сейшел, все-таки, возвращать деньги и вкладывать в свои предприятия: полезно для экономики + полезно конечному потребителю, у которого повысится качество продукции на столах и в домах.

В третьих: вместе с рынком Европы для нас открываются рынки третьих стран , которые имеют или в будущем подпишут с ЕС соглашения - об этом тоже не стоит забывать.

В четвертых: конечный житель нашей страны, который и так покупает множество европейских продуктов, получит снижение цен на них (за счет отмены пошлин). В этом пункте я действительно не понимаю, с какого перепуга при меньших зарплатах цены на товары у нас чаще выше, чем в ЕС, м?

В пятых: После подписания СА для нас открываются деньги, зарезервированные МВФ для кредитования.

И в шестых...и в седьмых..
Да, сначала будет не совсем сладко, ибо у государства возникнут издержки на модернизацию экономики, но постепенно увеличатся и доходы и рост экономики, которая сейчас всем известно в каком месте.
(Відповісти) (Parent) (Thread)
[User Picture]From: slavatrush
2013-12-04 03:37 pm (UTC)
неубедительно
1) какая связь между переменами и договором об ассоциации? я вот серьёзно не понимаю - вы без подписанной бумажки меняться не можете? не умеете? не хотите?
2) и какая тут связь с конкуренцией? а сейчас её нет, что ли? а если нет, то с чего она возьмётся? я не знаю ни одной европейской фирмы, которая могла и хотела бы что-то продавать на Украины и до сих пор не сделала этого. Продают всё, что покупается
3) рынок Европы для вас и сейчас открыт. уплатите пошлины и продавайте. О беспошлинном вывозе из Украины в Европу вроде как речь в любом случае не идёт
4) для того, чтобы что-то ввезти, надо сначала что-то вывезти. иначе не на что ввозить будет. а далее см п.3

и напоследок. ну вот допустим Янукович ушёл в отставку и на его место пришёл Кличко. Какая здесь связь с договором ассоциации? Подписать-то его оба хотят)))))))

(Відповісти) (Parent) (Thread)
[User Picture]From: vjn
2013-12-04 05:35 pm (UTC)
===какая связь между переменами и договором об ассоциации?

договор указывает, что и как нужно изменить

===вы без подписанной бумажки меняться не можете?

как? в какую сторону?

===какая тут связь с конкуренцией?

простая - правила установлены

===я не знаю ни одной европейской фирмы, которая могла и хотела бы что-то продавать на Украины и до сих пор не сделала этого

а я знаю многие.

===О беспошлинном вывозе из Украины в Европу вроде как речь в любом случае не идёт

вообще-то именно о нём и идет
хоть бы в основах матчасть подучили, что-ли.

(Відповісти) (Parent) (Thread)
[User Picture]From: slavatrush
2013-12-05 05:33 am (UTC)
"договор указывает, что и как нужно изменить"
как? в какую сторону?
т.е. без договора вы не знаете, что менять? т.е. вы не знаете, что и зачем вам нужно? понятно

"простая - правила установлены"
а самим установить их никак? обязательно добрый барин нужен?

"а я знаю многие"
примеры в студию

"вообще-то именно о нём и идет"
опять же - ссылку на соответствующий пункт договора в студию

P.S. и научитесь не хамить незнакомому человеку, который вам лично ничего плохого не сделал
(Відповісти) (Parent) (Thread)
[User Picture]From: vjn
2013-12-05 06:39 am (UTC)
==как? в какую сторону?

открывайте и читайте, какие проблемы?

=== вы не знаете, что и зачем вам нужно? понятно

Троллить такими глупостями будете кого-то другого. Я на такое не ведусь.

===а самим установить их никак?

Никак. Не при этой власти.

===примеры в студию

В стране нет ни одного иностранного банка - их деятельность сейчас запрещена.

===ссылку на соответствующий пункт договора в студию

Это шутка такая? Может попробуете сами матчасть изучить, прежде чем лезть в рассуждения?

===научитесь не хамить незнакомому человеку,

Научитесь тогда вести себя нормально.
(Відповісти) (Parent) (Thread)
[User Picture]From: slavatrush
2013-12-05 07:58 am (UTC)
если в вашем понимании "вести себя нормально" означает не задавать неудобных вопросов и не требовать обоснования своей позиции, да ещё и вежливым языком, то да, таким "нормальным" я не буду никогда.
я предпочту быть "ненормальным" со своим обоснованным мнением и правом задавать в корректной форме любые интересующие меня вопросы тому, кто ведёт публичный разговор.

всего наилучшего.
(Відповісти) (Parent) (Thread)
[User Picture]From: vjn
2013-12-05 08:12 am (UTC)
===означает не задавать неудобных вопросов

не означает
только вопросы должны быть неудобными, а не глупыми

===не требовать обоснования своей позиции

если требовать его одиннадцатый раз после десяти предоставлений - то да. лучше не требовать

===со своим обоснованным мнением

Посмеялся
"обоснованное мнение" у человека, который обсуждаемый документ даже не открывал.
обоснованное кем - "Первым каналом"?

===всего наилучшего.

и Вам того же
(Відповісти) (Parent) (Thread)
[User Picture]From: neko_tom
2013-12-04 11:40 am (UTC)
Было бы замечательно перевести этот пост на русский и тыкать "имперских" в него носом.
(Відповісти) (Thread)
[User Picture]From: vjn
2013-12-04 11:49 am (UTC)
http://translate.google.com/translate?hl=uk&sl=auto&tl=ru&u=http%3A%2F%2Fvjn.livejournal.com%2F989228.html :)

Но на самом деле умные и так всё знают, а тем, у кого кремлёвскость головного мозга - им всё равно ничего не докажешь, хоть 100500 диссертаций напиши.
(Відповісти) (Parent) (Thread)
[User Picture]From: neko_tom
2013-12-04 12:00 pm (UTC)
ну, некоторые термины типа "самозадовільняються" Гугл все-таки еще не переводит :)
(Відповісти) (Parent) (Thread)
[User Picture]From: Александр Иванов
2013-12-04 12:46 pm (UTC)
Особенно повеселило про " шаг резьбы гаек и болтов".
(Відповісти) (Thread)
[User Picture]From: vjn
2013-12-04 12:58 pm (UTC)
Из комментов к статье:

"Товарищ Скворцов! А не пошли бы вы писать по темам, в которых хоть слегка понимаете? Ну, хотя бы Гугл в помощь! Не надо мне рассказывать про стандартизацию - я аспирантуру закончил по специальности "технология машиностроения". Дебильные тексты писать не мудрено, но инженерам по специальности рассказывать подобный бред не стоит. Есть подраздел в машиностроении и технологии - стандартизация. Отлипните от "Е**ного атечества" и почитайте первоисточники про стандарты, отличия стандартов ГОСТ от ИСО и прочих, а то дебилом выглядите, честное слово! "
(Відповісти) (Parent) (Thread)
[User Picture]From: Александр Иванов
2013-12-04 03:19 pm (UTC)
Гарно врезал ...
Небось для "товарища Скворцова" новостью будет что мы пользуемся системой Си как и Европа... :)
(Відповісти) (Parent) (Thread)
(Deleted comment)
[User Picture]From: ursus_globalis
2013-12-13 10:44 pm (UTC)
===В указанный Совет войдут 28 представителей Евросоюза и 1 (!) представитель Украины.
=======Рада асоціації складається з членів Уряду України, з одного боку, та членів Ради Європейського Союзу та членів Європейської Комісії, з іншого боку. (с)стаття 462 Угоди

Поскольку, как именно формируется состав Совета Ассоц. в документе не прописано (что вообще то странно, может где то в дополнениях зарыто?), то,автор, видимо, прочел эту статью как "от каждой страны по представителю". Отсюда 28 европейцев и 1 украинец.

===теперь поставки пшеницы в ЕС будут ограничены одним миллионом.

дальше этого момента исходный текст не стал читать.
(Відповісти) (Thread)
[User Picture]From: vjn
2013-12-13 11:04 pm (UTC)
===как именно формируется состав Совета Ассоц. в документе не прописано

ст. 462
(Відповісти) (Parent) (Thread)
[User Picture]From: ursus_globalis
2013-12-13 11:35 pm (UTC)
Я не уверен, что текст этой статьи означает, что в состав Совета Ассоциации входит целиком Правительство Украины и целиком Совет ЕС и Еврокомиссия. Такая структура была бы крайне неповоротливой, собиралась бы раз в 5 лет. Но даже если так, то Украина все равно получается в меньшинстве, че то в районе 1:2.
Думаю, скорее речь идет о некольких членах правительства с одной стороны и нескольких европейцах с другой стороны. В таком духе выписана структура Ассоциации Чили-ЕС, например:

The Association Council shall be assisted in the performance of its duties by an Association Committee
composed of representatives of the Members of the Council of the European Union and of the Commission of the European Communities, on the one hand, and representatives of the Government of Chile, on the other, normally at senior officials level.
(Відповісти) (Parent) (Thread)